Szkoła Podstawowa w Nojewie

Szkolna uroczystość gwiazdkowa
22.12.2017

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się Gwiazdka szkolna. Uczniowie, rodzice oraz zebrani goście mieli okazję obejrzeć przygotowane przez uczniów Jasełka oraz poczuć świąteczną atmosferę dzięki kolędom wykonanym przez zespół "Słoneczniki". Po oficjalnej części do dzieci przyszedł św. Mikołaj.

Bogate paczki dla wszystkich dzieci przygotowała Rada Rodziców.

Dziękujemy.

Gwiazdor u przedszkolaków
21.12.2017

Najmłodszą grupę przedszkolną odwiedził miły gość. Gwiazdorek przyniósł dzieciom prezenty. Nowe zabawki posłużą wszystkim dzieciom. Panie przygotowały dla maluchów słodki poczęstunek.

Gwiazdka dla zwierzaków
20.12.2017

Dzisiaj zawieżliśmy zbieraną w szkole karmę do przytuliska w Przyborówku. Zbiórkę zorganizował Samorząd Szkolny. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli sie czynnie w tę piekną akcję.

Rekolekcje szkolne
20.12.2017

Rekolekcje szkolne obdyły się w tym roku w dniach 20-22 grudnia. Nauki rekolekcyjne głosił ksiądz Dariusz Kubica.

Na kręglach w Nowym Tomyślu

Klasy IV- VII doskonale bawiły sie na kręgielni w Nowym Tomyślu.

Mikołajkowa pizza
06.12.2017

W Mikołajki panie Iwona i Ania z naszej Rady Rodziców obdarowały wszystkie dzieciaki słodkimi niespodziankami. Dodatkową atrakcją była przepyszna pizza dla wszystkich.

Dziekujemy!!!

Królowa śniegu na lodzie
29.11.2017

29 listopada uczniowie klas IV- VII  udali się na wycieczkę do Hali Widowiskowo-Sportowej „Arena” w Poznaniu, aby obejrzeć spektakl Moskiewskiej Rewii na Lodzie pt. „Królowa Śniegu”, oparty na motywach baśni H. Ch. Andersena, a wyreżyserowany przez znakomitą mistrzynię jazdy figurowej na lodzie Olgę Kondraszową.  To fantastyczne, baśniowe widowisko dostarczyło dzieciom i opiekunom wielu niezapomnianych doznań. Ogromne wrażenie na widzach zrobiły indywidualne popisy łyżwiaży, oryginalna muzyka, wspaniałe kostiumy, dekoracje, gra świateł oraz efekty pirotechniczne. Uczniowie wrócili do domu bardzo zadowoleni, pełni estetycznych doznań.

Andrzejkowe zabawy
30.11.2017

W dzień imienin Andrzeja Uczniowski Samorząd Szkolny zorganizował zabawę. Doskonale bawili się wszyscy, od najmłodszych, po siódmoklasistów.

Dodatkową atrakcją były, przygotowane przez panie z Rady Rodziców, przepyszne hot-dogi.

Wyniki konkursu ekologicznego
24.11.2017

Uczniowie klas szóstej i siódmej wzięli udział w międzyszkolnym konkursie wiedzy ekologicznej. Burmistrz Gminy Pniewy, pan Jarosław Przewoźny, nagrodził uczestników konkursu.

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, szczególnie uczniowi klasy VI, Łukaszowi Nowakowi, który zajął drugie miejsce oraz zdobywczyni trzeciego miejsca, Patrycji Witkowiak.

Rzymskie imperium i tradycje antyku
24.11.2017

Dzisiaj gościliśmy w szkole grupę artystyczną "Rekonstrukto", która przedstawiła interesujący pokaz historycznyna temat "Rzymskie imperium i tradycje antyku". W tej ciekawej, żywej lekcji historii uczestniczyły wszystkie dzieci i uczniowie naszej szkoły.

tutaj więcej zdjęć

Poniedziałek 22.01.2018