Szkoła Podstawowa w Nojewie

Podziękowania dyrektora szkoły
18.06.2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nojewie serdecznie dziękuje osobom i instytucjom, które wsparły organizację i przebieg Słonecznego Festynu Rodzinnego, który odbył się w sobotę, 16 czerwca.

Serdecznie dziękuję:

- panu Jarosławowi Przewoźnemu- Burmistrzowi Gminy Pniewy

- pani Romanie Kozub- Prezes Pniewskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego

Pierwszy festyn rodzinny za nami
18.06.2018

Za nami Słoneczny Festyn Rodzinny. Piękna pogoda, moc atrakcji dla dzieci, występy uczniów i dzieci oddziałów przedszkolnych na pięknej scenie. Tego wszystkiego byliśmy świadkami w sobotę, 16 czerwca. Organizatorami festynu była Szkoła Podstawowa w Nojewie oraz Rada Rodziców. Organizatorzy serdecznie dziękują Stowarzyszeniu Nojewiak za organizację warsztatów indiańskich oraz za wydatne wsparcie finansowe.

Dziękujemy za obecność panu Jarosławowi Przewoźnemu, Burmistrzowi Gminy Pniewy oraz pani Romanie Kozub, Prezes Pniewskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego.

Zaproszenie na Słoneczny Festyn Rodzinny

Nowy Klincz w Nojewie
11.06.2018

W dniach 7-10 czerwca gościliśmy uczniów klasy V z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Klinczu- Gmina Kościerzyna. Wymiana uczniów naszych placówek w tym roku szkolnym została zrealizowana. Podczas wspólnych zabaw, wycieczek i zajęć edukacyjnych szybko minął czas pobytu naszych gości. Pozostały nie tylko wspomnienia, ale także nawiązane przyjaźnie.

Już za rok kolejny etap wymiany. Kolejni uczniowie i nauczyciele naszych szkół będą się wspólnie bawić i uczyć.

Gminny Dzień Dziecka z udziałem naszych dzieci
27.05.2018
W Poznaniu "na słodko"
28.05.2018
Klasa IV na wycieczce w Szamotułach
28.05.2018

.........

Wymiana Nojewo- Nowy Klincz
23.05.2018

W dniach 24-27 maja 19-osobowa grupa uczniów Szkoły Podstawowej w Nojewie przebywała w Nowym Klinczu (Gmina Kościerzyna). Tym samym rozpoczęła się zaplanowana na wiele lat wymiana uczniów ze Szkoły Podstawowej w Nojewie i z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Klinczu.

Wspólne zajęcia edukacyjne dotyczące głównie promowania historii i kultury regionalnej, wycieczki po regionie oraz zabawy przyczynią się do zacieśnienia kontaktów naszych uczniów ale także nauczycieli i rodziców z mieszkańcami zaprzyjaźnionej z  Gminą Pniewy Gminą Kościerzyna.

Dzień Mamy i Taty
23.05.2018

Społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Mamy i Taty. Piękne, wzruszające występy dzieci przedszkolnych oraz uczniów podziwiali nie tylko rodzice, ale także obecni na uroczystości goście z panem Jarosławem Przewoźnym, Burmistrzem Gminy Pniewy na czele.

Konkurs ekologiczno-sprawnościowy w Kwilczu
14.05.2018

Pani Daria Tomkowiak zabrała do Kwilcza na konkurs ekologiczno- sportowy pięcioro uczniów: Zuzannę Nowak, Nikolę Perz, Patrycję Witkowiak, Kacpra Szorcz i Olka Mańczaka. Nasza drużyna zajęła doskonałe trzecie miejsce.

Gratulujemy.

Poniedziałek 16.07.2018