Nawigacja

 • ANKIETA - "Bądźmy poszukiwaczami autorytetu"

  Przypominamy i prosimy rodziców o uzupełnienie ankiety dotyczącej ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno - edukacyjnej "Bądźmy poszukiwaczami autorytetu".

 • SPOTKANIE Z PEDAGOGIEM, ZEBRANIA Z WYCHOWAWCAMI

  We wtorek 8 stycznia o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie z pedagogiem szkolnym, serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców. Po spotkaniu około godziny 18:00 zabrania z wychowawcami.

 • Rekolekcje szkolne

  18.12.2018

  Jutro rozpoczynamy szkolne rekolekcje. Oto szczegółowy plan.

  Rekolekcje szkolne - Obrazek 1

 • Pomogliśmy zrobić SZPIKOWĄ PACZKĘ

  Podjęliśmy apel DRUŻYNY SZPIKU z prośbą o pomoc w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci z oddziałów onkologicznych i ich rodzin. Mogliśmy podzielić się środkami czystości, produktami żywnościowymi i upominkami. Zbieraliśmu zarówno w szkole jak i  w oddziałach przedszkolnych. Wszystkie dary zostały przekazane do bazy DRUŻYNY SZPIKU w Poznaniu w ostatni piątek listopada. Wszystkim, którzy zechcieli się podzielić SERDECZNE DZIĘKI !!!

 • Na Mikołajkowym szlaku czyli XIII Rajd Mikołajkowy

  Na Mikołajkowym szlaku czyli XIII Rajd Mikołajkowy

  Święta coraz bliżej, a jak grudzień to i nasz Rajd Mikołajkowy, w tym roku zorganizowany po raz trzynasty. Pomimo niezbyt ciekawej pogody w niedzielę 9 grudnia grupą około 30 uczestników przebyliśmy10 km trasę z Zajączkowa do Ostroroga.   

  Na mecie, zgodnie z tradycją królował kolor czerwony i nastrojowe świąteczne melodie. Na wszystkich  jak zawsze czekały grochówka, pomidorowa i szereg ciekawych konkursów, w których wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie.

  W konkurencjach sportowych:

  I miejsce: Antonina Kosiorek oraz Monika Jeżyńska;

  II miejsce: Klaudia Akacka oraz Antonina Kosiorek;

  III miejsce: Monika Jeżyńska.

  W konkursie na projekt znaczka przyszłorocznego XIV Rajdu Mikołajkowego:

  I miejsce zdobyły: Nikola Perz oraz Zuzanna Nowak.

  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

  Jako opiekun SKKT PTTK w Nojewie chciałabym serdecznie podziękować wszystkim członkom naszego koła,  pozostałym uczniom oraz nauczycielom Pani Anecie, Pani Kasi, którzy niezwykle chętnie brali udział w organizowanych rajdach. Za czas, który poświęcacie, zaangażowanie, pomoc i wsparcie bardzo Wam DZIĘKUJĘ !!!!

  Zapraszamy serdecznie do udziału w rajdach w Nowym 2019 Roku :)

  Daria Tomkowiak

  zdjęcia

 • Andrzejki

  Andrzejki

  28 listopada przedszkolaki wspólnie z uczniami klas I-II bawiły się na zabawie andrzejkowej na sali wiejskiej w Nojewie. Nie zabrakło tradycyjnych andrzejkowych wróżb, pysznych, słodkich ciasteczek i smacznych hot- dogów przygotowanych przez mamy z Rady Rodziców. Bawiliśmy się świetnie :)

  WIĘCEJ

 • Dzień Pluszowego Misia

  Dzień Pluszowego Misia

  Dzień Pluszowego Misia u przedszkolaków :)

  WIĘCEJ

 • Szkolny Dzień Profilaktyki

  Szkolny Dzień Profilaktyki
  02.12.2018

  Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE PLANOWANE NA DZISIAJ WARSZTATY DLA RODZICÓW NIE ODBĘDĄ SIE Z POWODU CHOROBY PSYCHOLOGA Z MAŁOPOLSKIEGO CENTRUM EDUKACJI PROFILAKTYCZNEJ.

  W ZWIĄZKU Z TYM DYŻURY NAUCZYCIELI ROZPOCZNĄ SIĘ DZISIAJ O GODZINIE 17.00

  PRZEPRASZAMY!!!

   

  4. grudnia organizujemy w szkole Dzień Profilaktyki. W związku z tym zapraszamy rodziców na spotkanie ze specjalistami z Małopolskiego Ośrodka Edukacji Profilaktycznej z Krakowa. Spotkanie odbędzie się z hali sportowej o godzinie 17.00.

  Tematyka:

  Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci

  Wbrew pozorom przemoc jakiej dziecko może doświadczyć w Internecie nie ustępuje skutkami przemocy fizycznej. Podczas prelekcji dla rodziców przekazujemy praktyczne wskazówki jak ograniczyć ryzyko doświadczenia przez dziecko cyberprzemocy.

  PROGRAM:

  1. Przemoc w Internecie – hejtting, stalking, portale społecznościowe.

  2. Objawy świadczące o tym, że nastolatek jest nękany w Internecie.

  3. Jak postąpić kiedy dziecko doświadcza przemocy w sieci?

  4. Programy służące zabezpieczeniu komputera i Internetu przed niebezpiecznymi stronami internetowymi.

  Zapraszamy wszystkich rodziców!!!

  Bezpośrednio po spotkaniu nauczyciele zapraszają rodziców na "drzwi otwarte" w ramach pierwszego wtorku miesiąca.

 • Patriotyczne śpiewanie

  27.11.2018

  Solistki Nicole Manyś i Gabriela Kosiorek reprezentowały naszą szkołę w powiecie.

  27 listopada w kinie Halszka w Szamotułach odbył się VI Powiatowy Przegląd Pieśni Patriotycznej, w którym brało udział 20 szkół.

  Dziewczyny zdobyły dodatkowe wyróżnienia – nagrody książkowe pt. „ Komiksy niepodległościowe”. Nagrody otrzymały od Dyrektora SP nr 2 w Szamotułach, czyli organizatora przeglądu- pani Małgorzaty Jagiełłowicz oraz Starosty Szamotulskiego.

  Nicole Manyś śpiewała pieśń „ Taki kraj”, a w duecie z Gabrielą Kosiorek „ Uwierz Polsko”. Gratulujemy wspaniałych występów!

  Patriotyczne śpiewanie - Obrazek 1

 • Wycieczka do Krainy Bombek

  Wycieczka do Krainy Bombek

  W środę 21 listopada uczniowie klas I-V wybrali się na wycieczkę do Fabryki Bombek Kadpol w Gnieźnie.  Dzieci miały okazję zobaczyć wszystkie etapy powstawania bombek. Rozpoczęliśmy od działu "dmuchalnia", gdzie zobaczyliśmy jak  podgrzewa sięszklane rury, by z przygotowanych porcji szkławydmuchać kule, zktórych powstaną piękne ozdoby choinkowe. Następnie odwiedziliśmy "srebrzalnie", w której widzieliśmy jak w  wyniku odpowiednich reakcji chemicznych srebrzy się kule od środka. Kolejnym etapem była "lakiernia" , w której to podpatrzeliśmy jak kulki nabierają pięknych barw, a w dziale "dekoracja" przyjrzeliśmy się jak nanosi się na bombki dekoracyjne wzory. Drugi ważnym elementem naszej wycieczki był udział w warsztatach, podczas których poznaliśmy tajniki dekoracji i pakowania bombek. Własnoręcznie pomalowane bombki spakowaliśmy i zabraliśmy do domu. zdjęcia

 • Zrób z nami szpikową paczkę !!!

  Zrób z nami szpikową paczkę !!!

  Serdecznie zachęcamy do pomocy:) Potrzebne produkty zbieramy do końca listopada.

 • Przegląd Pieśni Patriotycznej

  14.11.2018

  14 listopada odbył się w Szkole Podstawowej w Nojewie Przegląd Pieśni Patriotycznej. 

  Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół podstawowych z gminy Pniewy. 

   

  W kategorii klas I-IV  ZŁOTĄ NUTĘ zdobyli:

  Zuzanna Chaławczak - SP Chełmno,

  Oliwia Mańczak - SP Nojewo,

  Gabriela Komorowska - SP Nojewo.

  Amtonina Kosiorek – SP Nojewo

   

  W kategorii klas V–VIII  ZŁOTĄ NUTĘ wywalczyli:

  Nicole Manyś - SP  Nojewo,

  Hanna Marcinkowska - SP  Pniewy,

  Aleksandra Makowska - SP  Pniewy

   

  SREBRNE  NUTY zdobyli:

  Maja Chamczyk - SP Pniewy,
  Gabriela Kosiorek - SP  Nojewo,

  Jagoda Bartkowiak - SP  Nojewo,

  Anna Nowak - SP Nojewo

   

  BRĄZOWE NUTY otrzymali:

  Agnieszka Chraplak - SP Pniewy,

  Julia Piechocka - SP Chełmno,

  Zofia Kłaczyńska - SP Pniewy,

  Marta Chojnacka - SP Chełmno.

   

  Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy!!!

   

  Przegląd Pieśni Patriotycznej - Obrazek 1

  Przegląd Pieśni Patriotycznej - Obrazek 2

  Przegląd Pieśni Patriotycznej - Obrazek 3

  Przegląd Pieśni Patriotycznej - Obrazek 4

  Przegląd Pieśni Patriotycznej - Obrazek 5

  Przegląd Pieśni Patriotycznej - Obrazek 6

  tutaj więcej zdjęć

 • Bijemy rekord dla Niepodległej

  09.11.2018

  Piątek, 9. listopada był dniem świętowania przez uczniów, dzieci przedszkolne i nauczycieli 100-lecia odzyskania Niepodległości. o godzinie 11.11  włączyliśmy sie w akcję "Rekord dla Niepodległej" i odśpiewaliśmy Hymn Państwowy.

  film

   

 • Konkurs Rady Rodziców

  14.11.2018

  Konkurs Rady Rodziców - Obrazek 1

 • Nasza wieczornica

  Nasza wieczornica
  08.11.2018

  W czwartek 8 listopada 2018r , w godzinach wieczornych odbyła się w Szkole Podstawowej w Nojewie WIECZORNICA  PATRIOTYCZNA   z udziałem rodziców, dziadków i lokalnej społeczności .  To jeden z elementów Szkolnego  Projektu Edukacyjnego: „100 lat Niepodległości Polski” .  W tej wyjątkowej uroczystości  brali udział zaproszeni goście:  pan Jarosław Przewoźny-Burmistrz Gminy Pniewy, Radni , Przyjaciele szkoły.  Na wszystkich czekała  odświętnie udekorowana  szkoła. Przy wejściu  uczniowie  wręczali biało-czerwone kotyliony  oraz śpiewniki:  „Dumni z Polski”. Przepiękny   montaż słowno – muzyczny przygotowany przez Katarzynę  Akacką  wraz z nauczycielami i uczniami,  przeplatało wspólne  śpiewanie pieśni patriotycznych. Tematyka  inscenizacji opowiadała widzom 100 letnią historię POLSKI : czasy zaborów, powstań i upadków. Uczniowie wykonali taniec z białymi i czerwonymi szarfami prezentując flagę  Polski. Na wielu  twarzach  pojawiło się wzruszenie. Na zakończenie   uroczystości  Dyrektor Szkoły Waldemar Wróbel  zaprosił do degustacji rogali. Były  to wyjątkowe chwile – pełne zadumy,   radości z Polski i dumy z polskości.

  Nasza wieczornica - Obrazek 1

  Nasza wieczornica - Obrazek 2

  Nasza wieczornica - Obrazek 3

  Nasza wieczornica - Obrazek 4

  Nasza wieczornica - Obrazek 5

  Nasza wieczornica - Obrazek 6

  Nasza wieczornica - Obrazek 7

  Nasza wieczornica - Obrazek 8

  tutaj więcej zdjęć

 • XXIV Rajd Niepodległości

  XXIV Rajd Niepodległości

  Silna grupa ponad 40 turystów tradycyjnie już w dniu 11 listopada wzięła udział w XXIV Rajdzie Niepodległości. W ten sposób, jak co roku, na turystycznym szlaku uczciliśmy kolejną jakże ważną 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Forma rajdu była bardzo ciekawa, po raz pierwszy wzięliśmy udział w trasie TRInO  (rozwiązywanie zadań,  na zasadzie gry miejskiej). Meta imprezy zorganizowana została w Szkole Podstawowej nr 2 w Szamotułach. Na mecie czekały na nas piękne okolicznościowe odznaki, naklejki oraz pamiątkowe torbo- plecaki. Nie zabrakło oczywiście pysznej grochówki, zupy pomidorowej oraz świętomarcińskich rogali. Były też liczne konkursy m.in. piosenki patriotycznej, sprawnościowe, plastyczne, w których nieskromnie mówiąc nasza Szkoła zaprezentowała się wspaniale. Pierwsze miejsca zdobyli: Nicole Manyś, Gabriela Kosiorek, Nikola Waśkowiak, Nikola Perz, Zuzanna Nowak oraz Julia Brych w konkursie piosenki patriotycznej, Malwina Bartkowiak oraz Mikołaj Tomkowiak w konkurencjach sprawnościowych. Drugie miejsca zdobyły: Patrycja Stachowiak, Gabriela Komorowska, Vanessa Jeżyńska w konkursie plastycznym, Nicole Manyś Gabriela Kosiorek w konkurencji sprawnościowej oraz Nicole Manyś w konkursie piosenki. Trzecie miejsce powędrowało do Łukasza Nowaka w konkurencji sprawnościowej. Serdecznie gratulujemy!!!    zobacz zdjęcia     występ Nicole Manyś Białe Róże

   

 • Zatańczmy razem poloneza

  Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym wystąpili uczniowie z zespołu Szaranki.

  film

   

 • Konkurs fotograficzny

  08.11.2018

  Sukcesem naszych uczniów zakończył się udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Zespół Szkół Urszulanek SJK w Pniewach. Uczennica klasy VII Nicole Manyś zajęła I miejsce, a Łukasz Nowak, również z klasy VII uzyskał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!!

  Konkurs fotograficzny - Obrazek 1

  Konkurs fotograficzny - Obrazek 2

  Konkurs fotograficzny - Obrazek 3

   

  Tutaj relacja ze strony organizatora

 • Konkurs recytatorski „Radość z niepodległości”

  05.11.2018

  W poniedziałek, 5 listopada 2018 r., w Bibliotece Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy odbył się konkurs recytatorski "Radość z niepodległości", w którym uczestniczyli przedstawiciele szkół z całej gminy.  Naszą szkołę reprezentowali: Gabriela Kosiorek, Patrycja Witkowiak i Łukasz Nowak. 

  Miło nam poinformować, że Patrycja zdobyła w konkursie drugie miejsce, a Łukasz otrzymał wyróżnienie. 

   

  Tutaj relacja ze strony organizatora

 • ZAPROSZENIE

  07.11.2018

  SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNA ZAPRASZA MIESZKAŃCÓW NASZYCH WIOSEK NA UROCZYSTE OBCHODY 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

  ZAPROSZENIE - Obrazek 1

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Nojewie
  Szkoła Podstawowa w Nojewie, Nojewo 41
 • 0/61 2910021

Galeria zdjęć