• Szkolne eliminacje Rummikub

• W piątek 27 stycznia odbyły się szkolne eliminacje do powiatowych rozgrywek w Rummikub. Okazało się, że mistrzynią szkoły została ponownie Oliwia Gendera – z klasy VIII, drugie miejsce zajęła Julia Gendera – z klasy VIII. Tym samym siostry Gendera wywalczyły sobie awans do następnego etapu rozgrywek.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za duże zainteresowanie i świetną zabawę!

Już teraz zapraszamy za rok a za Oliwkę i Julkę ściskamy mocno kciuki i życzymy powodzenia:)

• DYSKOTEKA

• We wtorek 14 lutego uczniowie klas IV- VIII świetnie bawili się podczas dyskoteki karnawałowej.

Wybraliśmy najlepsze przebrania- zdecydowaną większością głosów wygrał Norbert Włodarczyk, drugie miejsce zajęła Lena Singer, trzecie Oliwia Mańczak.

Nie zabrakło także wyborów królowej i króla balu. Po prezentacji, wszystkich chętnych do zdobycia tytułu, odbyło się głosowanie, w tym przypadku uczniowie również byli prawie jednogłośni- zwyciezcami zostali Oliwia Mańczak i Miłosz Gotowy

Dziękujemy pani Kasi, pani Darii, pani Małgosi, pani Agnieszce Karge oraz panu Witkowi za poświęcenie czasu i opiekę nad nami, Radzie Rodziców za pyszne hot- dogi, a uczniom za rewelacyjne przebrania i świetną zabawę

• Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i do klasy I na rok szkolny 2023/2024

•     Dyrektor Szkoły  Podstawowej w Nojewie ogłasza zapisy do oddziałów przedszkolnych oraz do  klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024.

Rodziców proszę o zgłaszanie dzieci w okresie:

• do oddziałów przedszkolnych – od 27 lutego 2023r do 24 marca 2023r.
            • do klasy pierwszej – od 01 marca 2023r do  29 marca 2023r.

Zgłoszeń proszę dokonywać na kartach, które znajdziecie Państwo w załącznikach poniżej. Dokumenty rekrutacyjne również można odebrać osobiście w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 do 14.00.

Karty zgłoszeń:

Dla dzieci w wieku 3-6 lat – załącznik nr 1

Dla dzieci do klasy pierwszej – załącznik nr 2

Dla dzieci, które będą kontynuować uczęszczanie do oddziałów przedszkolnych – załącznik nr 3

Zapisy dzieci 6 (rocznik 2017) i 7 letnich (rocznik 2016) są obowiązkowe. W przypadku gdy dziecko będzie realizowało obowiązek szkolny lub przedszkolny w innej placówce, proszę zgłosić się do szkoły  w celu podania informacji o miejscu spełniania tego obowiązku.

Do oddziałów przedszkolnych przyjmowane są dzieci w wieku 3 – 6 lat.

załącznik nr 1

załącznik nr 2